از آنجا که تقاضا برای لیزر موهای زائد زیاد است، بازار دستگاه‌های لیزر داغ داغ است. این تکنولوژی که زمانی تنها در دسترس افراد خاص قرار داشت، حالا دیگر برای همه‌ی مردم به راحتی قابل دسترسی است. حتما شما هم نام‌ دستگاه‌های مختلف لیزر موجود در بازار را شنیده‌اید و احتمالا برایتان این سوال پیش آمده که آیا این دستگاه‌ها در تحویل نتیجه‌ی مطلوب تفاوت دارند یا نه. پاسخ این سوال مثبت است.
در این مقاله به بررسی تکنولوژی پرطرفدار الکساندرایت کندلا پرداخته‌ایم. پس از خواندن این مطلب کوتاه با آسودگی خاطر لیزر مناسب برای نوع پوست خود را انتخاب و برای همیشه با موهای زائد خداحافظی کنید.

 

لیزر الکس کندلا

:لیزر الکساندرایت کندلا (Alexandrite Candela)
بهترین و سریع‌ترین نتیجه‌دهی برای انواع پوست و انواع تارمو

عملکرد: دستگاه الکساندرایت کندلا یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین انواع لیزر است که برای نتیجه‌دهی مطلوب روی انواع پوست ساخته شده است. این دستگاه نسبت به دستگاه‌های رقیب در بازار طول موج بلندتری دارد. این قابلیت الکساندرایت، باعث شده که برای دامنه‌ی وسیعی از انواع مختلف رنگ پوست‌ها نتیجه‌ی مطلوب حاصل کند. احتمالا شنیده‌اید که هرچه پوست فرد روشن‌تر باشد، رفع موهای زائد راحت‌تر و رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب سریع‌تر است. اما این یک خبر خوش برای افراد با پوست‌های گندمی تیره است. چرا که با لیزر الکساندرایت، آن‌ها هم، به نتیجه‌ی مطلوب خواهند رسید. هم‌چنین تکنولوژی الکساندرایت، یکی از سریع‌ترین دستگاه‌های موجود در دنیا در فر‌آیند لیزر است؛ به این دلیل که در هر پالس هنگام تماس با پوست ناحیه‌ی بیشتری را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین برای دسترسی به نتیجه‌ی مطلوب تعداد جلسات کمتری در نظر گرفته می‌شود.
طبق گزارش‌ها و تحقیقات انجام شده در کلینیک‌های تخصصی لیزر در دنیا، یکی دیگر از مزایای لیزر الکس در مقایسه با گزینه‌های دیگر در بازار آسیب‌رسانی کمتر به پوست و در نتیجه درد کمتر در طول دوره‌ی درمان است. بنابراین بهترین گزینه برای افرادی که پوست‌ حساس دارند به شمار می‌رود.

با وجود تمام ویژگی‌هایی که به آن اشاره شد، برای رسیدن به بهترین و ایمن‌ترین نتیجه، باید در نظر داشته باشید حتما در مرکز تخصصی لیزر و تحت نظر پزشک متخصص فرآیند درمان را انجام گیرد.

کلینیک لیزا با برخورداری از به‌روزترین دستگاه الکس کندلا، تحت نظر پزشکان متخصص و با در اختیار داشتن کادری باتجربه و حرفه‌ای، برای دلپذیرتر کردن این تجربه در خدمت شماست.

منبع: healthyy.net